Kdo jsem?
Jmenuji se Lucie Jirková a jsem úplně normální holka, která pracuje a našla si zálibu v kosmetice. Kosmetika je mým koníčkem, nikoliv prací. Pracuji v azylovém domě pro matky s dětmi, což s kosmetikou nemá nic společného :-).

Proč Beauty by Lulu?

Jmenuji se Lucie a doma mě běžně oslovují Lulu. Líbí se mi to a jsem na to zvyklá, tak proč to měnit. :-) A můj blog bude o různých věcech, ale hlavně o kosmetice, růžných produktech,... tak proto.

Jak vzniklo moje logo?
Za mě velmi jednoduše. Vlastním králíčka Lízinku a stala se mou velkou zálibou. Stejně tak miluji zkoušení kosmetiky, její recenzování a líčení, takže jsem spojila tyto záliby a tradááááá....logo bylo na světě. Ano, mohla jsem ho udělat digitálně v počítači, doplnit fotoshopem, ale proč? Ráda kreslím a takto mi to připadá více osobnější....dala jsem do toho sebe.

Jak jsem si líčení zamilovala?

Vystudovala jsem obchodní akademii, následně sociální práci a nijak jsem se o kosmetiku nezajímala. Líčila jsem se jen velmi málo, obvykle jen na nějaké události, a to jsem si vystačila s řasenkou. Avšak před svatbou nastal zlom. Asi jako každá žena, jsem chtěla být v den D perfektně nalíčená, proto jsem se nechtěla líčit sama a radši jsem si zaplatila profesionální vizážistku. Bohužel. Toto byl popud, kdy jsem chtěla umět sama určit co mi padne, tak jsem začala zkoušet různé produkty, sledovat známé i méně známé beauty blogerky. Měla jsem touhu stále více zkoušet a poznávat. Najednou z mé dosud plně dostačující sbírky kosmetiky (která se skládala z bb creamu, řasenky, tužky a dvou mono stínů) se stala větší sbírka, která se pořád rozrůstá a já mám stále chuť pořizovat si a zkoušet další produkty. Kosmetika, především dekorativní se stala mou naprostou vášní :-)       A že by nejen mou? :-D


Vytvořeno pomocí Mozello - nejsnadnějšího nástroje na tworbu webů na světě.

 .